CineFest hivatalos program 2017

Kisjáték- vagy Kísérleti film


#selfie



Rendező: David M. Lorenz
Németország
7 perc

A lány

(Momicheto)

Rendező: Petar Minov
Bulgária
10:28 perc

A megszégyenített

(LOST FACE)

Rendező: SEAN MEEHAN
Kanada, Ausztrália
14 perc
“Legjobb kisjátékfilm 2017“

A transzfer

(Die Überstellung)

Rendező: Michael Grudsky
Németország, Izrael
22:24 perc

A TRANSZFER

(DIE ÜBERSTELLUNG)

Rendező: Michael GRUDSKY
NÉMETORSZÁG, IZRAEL
22:24 perc

A verekedés

(THE TUSSLE)

Rendező: Evgeniy Nikitin
Oroszország
30 perc

Adás

Rendező: Varun Raman, Tom Hancock
Egyesült Királyság
17:26 perc

Ayah szemében

(In Ayahs Augen)

Rendező: David Wagner
Németország
19:50 perc

Az állásinterjú

(L’Entretien)

Rendező: Marc Gurung
Franciaország
17:38 perc

Az örök második

(Second to None)

Rendező: Vincent Gallagher
Írország
7:12 perc

Az ösvény

(CAMINAN)

Rendező: Mikel Rueda
Spanyolország
14:20 perc

Az utolsó szerelvény

(THE LAST TRAM)

Rendező: Darya Molchanova
Oroszország
18:46 perc

Egy másik Bayern

(Different Bayern)

Rendező: Matthias Koßmehl
Németország
24:19 perc

Együtt

Rendező: Henry Kaplan
Amerikai Egyesült Államok
7 perc

És a hold mozdulatlan

(And The Moon Stands Still)

Rendező: Yulia Ruditskaya
Fehéroroszország, Németország, USA
10:47 perc

Határidő

(DEADLINE)

Rendező: Sergey Pozdnyakov
Oroszország
15 perc

Hogy anya boldog legyen

(SO THAT MOM IS HAPPY)

Rendező: Asya Mozhegova
Oroszország
12:34 perc

Ideje felnőni

(Koniec widzenia)

Rendező: Grzegorz Mołda
Lengyelország
15 perc

Játsszunk szerelmest!



Rendező: Bianka Nagy
Magyarország
11:42 perc

Karaoke



Rendező: Rupert Höller
Ausztria
9:40 perc

Kényelmetlen kényelem

(Inconvenient Comfort)

Rendező: Ádám Fillenz
Hollandia, Magyarország
19:58 perc

Madarakról és méhekről

(Kukista ja Mehiläisistä)

Rendező: J.J. Vanhanen
Finnország
12 perc

Mindannyian

(Watu Wote)

Rendező: Katja Benrath
Kenia, Germany
21:33 perc

Minh Tâm



Rendező: Vincent Maury
Franciaország
25 perc

Répaföld

(Marchewkowe pole)

Rendező: Kacper Zamarło
Lengyeloszág
16 perc

Rikishi



Rendező: Julien Menanteau
Franciaország
19:34 perc

Senkiföldje

(Terrain Vague)

Rendező: Latifa Said
Franciaország, Portugáliav
14 perc

Sör és Calippo

(Bier & Calippo)

Rendező: Paul Ploberger
Ausztria
27:19 perc

Szoros kapocs

(CLOSE RELATIONS)

Rendező: Anna Simakova
Oroszország
29:47 perc

Tanítás után

(Efter Skolan)

Rendező: Gisela Nadasy
Svédország
13:24 perc

Taposómalom

(Tous Les Jours)

Rendező: PHILIPPE ORREINDY
Franciaország
14:10 perc

Tej

(Mleko)

Rendező: Urszula Morga
Lengyelország
14:50 perc

Temetés

(HILETA)

Rendező: Kepa Sojo
Spanyolország
19:50 perc

Természetellenes szelekció

(Inégalité des chances)

Rendező: Geneviève Delouche
Franciaország
15 perc

Üdvözlettel Hasakahból

(From Hasakah with love)

Rendező: Mohamad FARAHANI
Irán
9 perc

Visszhangok erdeje

(Wald Der Echos)

Rendező: Luz Olivares CAPELLE
AUSZTRIA
30 perc