Jameson CineFest 2016 Nemzetközi versenyprogram

Jameson nagyjátékfilm kategória


NOCNO ZIVLJENJE / NIGHTLIFE / ÉJSZAKAI ÉLET

D: Damjan KOZOLE

Cast: Pia Zemljic, Jernej Sugman, Marko Mandic

(Slovenia/Macedonia/Bosnia and Hercegovina, 2016) 85 min


HUNT FOR THE WILDERPEOPLE / VADEMBEREK HAJSZÁJA

D: Taika WAITITI

Cast: Sam Neill, Julian Dennison, Rima Te Wiata

(New Zealand, 2016) 101 min


EQUALS / AZONOSAK

D: Drake DOREMUS

Cast: Nicholas Hoult, Kristen Stewart, Vernetta Lopez

(USA, 2015) 101 min


CERTAIN WOMEN / EGYES NŐK

D: Kelly REICHARDT

Cast: Kristen Stewart, Michelle Williams, Laura Dern

(USA, 2016) 107 min


TONI ERDMANN

D: Maren ADE

Cast: Peter Simonischek, Sandra Hüller, Michael Wittenborn

(Germany/Austria, 2016) 162 min


SWISS ARMY MAN / AZ EMBER, AKI MINDENT TUDOTT

D: Dan KWAN, Daniel SCHEINERT

Cast: Paul Dano, Daniel Radcliffe, Mary Elizabeth Winstead

(USA, 2016) 97 min


CAPTAIN FANTASTIC

D: Matt Ross

Cast: Viggo Mortensen, George MacKay, Samatha Isler
(USA, 2016) 118 min


BOI NEON / NEON BULL / NEON BIKA

D: Gabriel MASCARO

Cast: Juliano Cazarré, Maeve Jinkings, Josinaldo Alves

(Brazil/Uruguay/Netherlands/Spain, 2015) 101 min


COMPLETE UNKNOWN / AKIT SENKI SEM ISMER

D: Joshua MARSTON

Cast: Rachel Weisz, Michael Shannon, Danny Glover

(USA, 2016) 90 min


UNDER SANDET / LAND OF MINE / A HOMOK ALATT

D: Martin ZANDVLIET

Cast: Roland Møller, Mikkel Boe Følsgaard, Laura Bro

(Denmark/Germany 2015) 100 min


FROM NOWHERE / A SEMMIBŐL

D: Matthew NEWTON

Cast: Sydni Beaudoin, Helen Beyene, Erica Camarano

(USA, 2016) 89 min


UNDER CONSTRUCTION / FEJLESZTÉS ALATT

D: Rubaiyat HOSSAIN

Cast: Shahana Goswami, Rahul Bose, Sohel Mondol

(Bangladesh, 2015) 88 min


NATIVE / BENNSZÜLÖTT

D: Daniel FITZSIMMONS

Cast: Rupert Graves, Ellie Kendrick, Leanne Best

(UK, 2016) 88 min


AQUARIUS

D: Kleber MENDONÇA FILHO

Cast: Julia Bernat, Sonia Braga, Humberto Carrão

(Brazil/France, 2016) 142 min


JUSTE LA FIN DU MONDE / IT’S ONLY THE END OF THE WORLD / EZ CSAK A VILÁG VÉGE

D: Xavier DOLAN

Cast: Nathalie Baye, Vincent Cassel, Marion Cotillard

(France/Canada, 2016) 97 min


THIS IS NOT THE TIME OF MY LIFE / ERNELLÁÉK FARKASÉKNÁL

D: HAJDU Szabolcs

Cast: Gelányi Imre, Hajdu Lujza, Hajdu Szabolcs

(Hungary, 2016) 81 min


DIE REISE MIT VATER / THAT TRIP WE TOOK WITH DAD / UTAZÁS APÁNKKAL

D: Anca Miruna LAZARESCU

Cast: Alexandru Margineanu, Razvan Enciu, Ovidiu Schumacher

(Germany/Romania/Hungary/Sweden, 2016) 111 min


MOTEL MIST

D: Prabda YOON

Cast: Prapamonton Eimchan, Vasuphon Kriangprapakit, Wissanu Likitsathaporn

(Thailand, 2016) 115 min


Kisjáték- és kísérleti filmek


ADAPTACJA / ADAPTATION / ALKALMAZKODÁS

D: Bartosz KRUHLIK

(Poland) 30:00 min


AU TEMPS DES MONSTRES / WHEN MONSTERS WERE REAL / AMIKOR MÉG ÉLTEK SZÖRNYEK

D: Sophie FARKAS BOLLA

(Canada) 22:00 min


BALCONY / ERKÉLY

D: Toby FELL HOLDEN

(UK) 17:00 min


BETONFRASS / CONCRETE CANCER /BETONKEMÉNY

D: Karsten KRANZUSCH

(Germany) 26:56 min


BLIND DATE Á LA JUIVE / JEWISH BLIND DATE / ZSIDÓ VAKRANDI

D: Anaelle MORF

(Switzerland) 15:54 min


BUDDY / HAVER

D: Niels BOURGONJE

(Netherlands) 11:30 min


CONTRE-CHAMP /ELLENSNITT

D: Michaël DE NIJS

(Belgium) 20:00 min


EL POZO / THE WELL / A KÚT

D: Hector DOMÍNGUEZ, Viguera QUEIJA

(Spain) 29:59 min


GOODMAN / JÓEMBER

D: Anna YANOVSKAYA

(Russia) 15:54 min


HERMANOS / BROTHERS / TESTVÉREK

D: Javier ROLDÁN

(Spain) 19:00 min


HOUVAST / HOLD ON / TARTS KI!

D: Charlotte SCOTT-WILSON

(Netherlands) 21:45 min


INCOMPLETS / INCOMPLETE / HIÁNYOSSÁG

D: Mickaël SCHAPIRA VILLAIN

(France) 12:22 min


JUST LIKE YOU / PONT MINT TE

D: Philip W. DA SILVA

(Sweden) 26:00 min


KAPUNKA

D: Tal GREENBERG

(Israel) 12:00 min


KRYO / KRIO

D: Christoph HEIMER

(Germany) 32:31 min


LIVE / ÉLET

D: Elena PISKAREVA

(Russia) 16:28 min


LANDLORD / FŐBÉRLŐ

D: Reda MUSTAFA

(France) 16:26 min


ONE SHOT / EGY LÖVÉS

D: Andrea CASASECA

(Spain) 10:05 min


PAYWAT / THE ROAD LESS TRAVELLED / JÁRATLAN ÚT

D: Mithunchandra CHAUDHARI

(India) 14:47 min


PRIMAVERA ROSA EN EL KREMLIN / PINK SPRING IN THE KREMLIN / RÓZSASZÍN TAVASZ A KREMLBEN

D: Mario de la TORRE

(Spain) 19:00 min


QUI N’A PAS SA PART D’OMBRE / WHO DOESN’T HAVE A DARK SIDE / MINDENKINEK VAN SÖTÉT OLDALA

D: Leo FAVIER

(France) 15:16 min


ANNA

D: Or SINAI

(Israel) 24:00 min


REYS / THE BOSS / A FŐNÖK

D: Rizgar HUSEN

(Iraq/UEA/Qatar) 21:00 min


RUSSIAN ROULETTE / OROSZ RULETT

D: Ben ASTON

(UK) 5:00 min


SAMIRA

D: Charlotte A. ROLFES

(Germany) 16:28 min


SCHWIMMSTUDE / SECRECIES / ÚSZÓLECKE

D: Katja BENRATH

(Germany) 6:02 min


THE CHOP / A HENTES

D: Lewis ROSE

(UK) 16:48 min


THE SAME BLOOD / VÉR A VÉREMBŐL

D: Mitry SEMENOV-ALEINIKOV

(Belarus) 14:59 min


TRADITION / HAGYOMÁNY

D: Dmitry GOLUBOV

(Russia) 24:16 min


TREFFEN ZWISCHEN ZWEI PARKENDEN AUTOS / MEETING BETWEEN TWO PARKED CARS / KÉT PARKOLÓ AUTÓ KÖZÖTT

D: Anna LINKE

(Germany) 25:53 min


TURNO DE NOCHE / NIGHT SHIFT / ÉJSZAKAI MŰSZAK

D: Vicente RUÍZ DE LEÓN

(Spain) 9:30 min


VOID / ÜRESSÉG

D: Milad ALAMI, Aygul BAKANOVA

(Denmark/Finland) 17:00 min


WERT DER ARBEIT / SWEEPER’S PRIDE / A MUNKA BECSÜLETE

D: Matthias KOßMEHL

(Germany) 7:20 min


YAADIKOONE

D: Marc PICAVEZ

(France) 22:31 min


ZU IHRER EIGENEN SICHERHEIT / FOR YOUR OWN SAFETY / AZ ÖNÖK BIZTONSÁGA ÉRDEKÉBEN

D: Florian HEINZEN-ZIOB

(Germany) 15:00 min


Animációs filmek

 

A COAT MADE DARK / EGY BEMOCSKOLT KABÁT

D: Jack O'SHEA

(Ireland) 9:56 min

 

ALIKE / UGYANÚGY

D: Daniel MARTÍNEZ LARA

(Spain) 8:01 min

 

CONTE DE FÉES L'USAGE DES MOYENNES PERSONNES / FAIRYTALE FOR AVERAGE PEOPLE / TÜNDÉRMESE ÁTLAGEMBEREKNEK

D: Mazlo CHLOÉ

(France) 14:00 min


ENCORE UN GROS LAPIN? / BIG BUNNY AGAIN? / MÁR MEGINT EGY NYÚL?

D: Emilie PIGEARD

(France) 6:12 min


PORTRAIT OF A WIND-UP MAKER / EGY JÁTÉKKÉSZÍTŐ PORTRÉJA

D: Darío PÉREZ

(Spain) 04:35 min


TAVSAN KANI / RABBIT BLOOD / NYÚLVÉR

D: Yagmur ALTAN

(Turkey) 04:36 min


THE COPYIST / A MÁSOLÓ

D: KŐSZEGI Tamás

(Hungary) 07:45 min


VOYAGER

D: Loic MAGAR, Roman VEIGA

(France) 9:30 min


UKA

D: Valle Comba CANALES

(Spain) 03:00 min


REVOLTOSO / REBELLIOUS / LÁZADÓ

D: Arturo „Vonno” AMBRIZ, Roy AMBRIZ

(Mexico) 29:00 min


EYE FOR AN EYE / SZEMET SZEMÉRT

D:  Steve BACHE, Mahyar GOUDARZI, Louise PETER

(Germany) 4:00 min


A NYALINTÁS NESZE / THE NOISE OF LICKING

D: ANDRASEV Nadja

(Hungary) 9:00 min

CineNewWave

 

ÚJJ A RAVASZON / FINGER ON THE TRIGGER

D: KÁNTOR Péter

(Hungary) 09:39 min


BALKON / BALCONY

D: DELL’EDERA Dávid

(Hungary) 06:19 min


KENDEFFY

D: PÜNKÖSDI Botond

(Hungary/Romania) 11:56 min


NÁRCISZ ÉS KRUMPLI / Narcissus and Potato

D: SZELECZKI Rozália

(Hungary) 20:14 min


Lili is currently offline

D: PAZSITKA Ákos

(Hungary) 25:49 min


CSALÁDI EBÉD / FAMILY LUNCH

D: BAKONY Alexa

(Hungary) 11:11 min


LOVE

D: BUCSI Réka

(Hungary/France) 14:35 min


SUPERBIA

D: TÓTH Luca

(Hungary/Czech Rep./Slovakia) 15:43 min


SÉTAGALOPP / THE BLOOM OF YOUTH

D: FREUND Ádám

(Hungary) 14:44 min


SZÉP ALAK / BEAUTIFUL FIGURE

D: KIS Hajni

(Hungary) 16:48 min


BOGLÁRKA

D: BADITS Ákos

(Hungary) 21:31 min


MINDIG CSAK / DELIVER US

D: HARTUNG Attila

(Hungary) 22:38 min


BETONZAJ / THE SOUND OF CONCRETE

D: KOVÁCS István

(Hungary) 29:53 min


PLAY/BACK

D: ZSÉLY Csilla

(Hungary) 20:56 min


FANNY TÖRTÉNETE / FANNi’S STORY

D: CSATA Hanna

(Hungary) 5:25 min


ENYHÉN SÓS / SLIGHTLY SALTY

D: NAGY Zoltán

(Hungary) 23:00 min


KIKÖTŐ / DOCK

D: NAGY Zoltán

(Hungary) 5:00 min


2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: