Versenyfilmek (2009)

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória
International competition / Jameson Long Feature Films

Utolsó idők
Rendező / Director: MÁTYÁSSY Áron
(Magyarország - Hungary) 90:00 perc / minutes (2009)

Rózsaszín sajt / Camembert Rose
Rendező / Director: TÓTH Barnabás
(Magyarország-Franciaország - Hungary-France) 93:00 perc / minutes (2009)

Lost Persons Area
Rendező / Director: Caroline STRUBBE
(Belgium-Hollandia-Magyarország-Németország-Franciaország - Belgium-Holland-Hungary-Germany-France) 109:00 perc / minutes (2009)

Weltstadt / World City
Rendező / Director: Christian KLANDT
(Németország-Germany) 104:00 perc / minutes (2008)

Zift
Rendező / Director: Javor GARDEV
(Bulgária - Bulgaria) 90:00 perc / minutes (2008)

Odnogo razu ja prokinus / Once I will not Sleep
Rendező / Director: Marina KONDRATIEVA
(Ukrajna - Ukraine) 98:00 perc / minutes (2009)

Pescuit sportiv / Hooked
Rendező / Director: Adrian SITARU
(Románia-Franciaország - Ramania-France) 84 perc / minutes (2007)

Niciji sin / No one's Son
Rendező / Director: Arsen Anton OSTOJIC
(Horvátország - Croatia) 100:00 perc / minutes (2008)

Thomas
Rendező / Director: Miika SAINI
(Finnország - Finland) 70:00 perc / minutes (2008)

The Eternal City
Rendező / Director: Arianna De GIORGI , Jason GOODMAN
(Egyesült Államok-Olaszország - USA-Italy) 93:00 perc / minutes (2008)

Tummien perhosten koti / The Home of Dark Butterflies
Rendező / Director: Dome KARUKOSKI
(Finnország - Finland) 105:00 perc / minutes (2008)

Moon
Rendező / Director: Duncan JONES
(Egyesült Királyság - UK) 97:00 perc / minutes (2009)

Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films

Bába / Baba
Rendező / Director: Zuzana ŚPIDLOVÁ - KIRCHNEROVÁ
(Csehország - Czech Republic) 20:00 perc / minutes

Bjaurus Sapnas / A Nasty Dream
Rendező / Director: Dovilé ŚARUTYTÉ
(Litvánia - Lithuania) 22:00 perc / minutes

Meglepetés / Surprise
Rendező / Director: TÓTH Barnabás és SIMONYI Balázs
(Magyarország - Hungary) 9:07 perc / minutes

Kakukk / Cuckoo
Rendező / Director: FELMÉRI Cecília
(Magyarország-Románia - Hungary-Romania) 17:00 perc / minutes

Kurjuuden Kuningas / Love in Vain
Rendező / Director: Mikko MYLLYLAHTI
(Finnország - Finland) 21:41 perc / minutes
filmrészlet >>

Henkisesti Läski / Mentally Fat
Rendező / Director: Antti Heikki PESONEN
(Finnország - Finland) 15:30 perc / minutes
filmrészlet >>

Totuus vai Tehtävä / Truth or Dare
Rendező / Director: Mikko KUŐARINEN
(Finnország - Finland) 30:00 perc / minutes

2000:Dokumentalna Fantastika / 2000: a Documentary Science Fiction
Rendező / Director: Andrey PAOUNOV
(Bulgária - Bulgaria) 6:49 perc / minutes

Panel
Rendező / Director: HÁJOS Zsolt
(Magyarország - Hungary) 8:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Who's Afraid of the Water Sprite?
Rendező / Director: William MCGREGOR
(Egyesült Királyság-Szlovénia - UK-Slovenia) 17:51 perc / minutes

Ász Póker
Rendező / Director: PÁLFI György
(Magyarország - Hungary) 13:00 perc / minutes
filmrészlet >>

November
Rendező / Director: Guro EKORNHOLMEN
(Norvégia - Norway) 14:00 perc / minutes

Night School
Rendező / Director: Ben SOPER
(Egyesült Királyság - UK) 10:36 perc / minutes

Miradas asi / Stray Gaze
Rendező / Director: Ismael Nava ALEJOS
(Mexikó - Mexico) 7:00 perc / minutes

Test
Rendező / Director: Marta ALEDO, Natalia MATEO
(Spanyolország - Spain) 12:00 perc / minutes

Schautag
Rendező / Director: Marvin KREN
(Németország - Germany) 23:14 perc / minutes

Vallomás
Rendező / Director: PÁPAI Pici
(Magyarország - Hungary) 14:30 perc / minutes

Socarrat
Rendező / Director: David MORENO
(Spanyolország - Spain) 10:00 perc / minutes

Repeämä / In Between
Rendező / Director: Oskari SIPOLA
(Finnország - Finland) 10:26 perc / minutes
filmrészlet >>

Nero Apparente
Rendező / Director: Giuseppe PIZZO
(Olaszország - Italy) 7:56 perc / minutes

6 hours
Rendező / Director: Moon Seong HYEOK
(Dél-Korea - South Korea) 29:57 perc / minutes

O Lago / The Lake
Rendező / Director: André MARQUES
(Portugália - Portugal) 31:24 perc / minutes

Seńal de Vida / Sign of Life
Rendező / Director: Diana PEŃALOZA
(Mexikó - Mexico) 10:00 perc / minutes
filmrészlet >>

A hízó
Rendező / Director: PAPP Barnabás
(Magyarország - Hungary) 11:11 perc / minutes

Shtika / Silence
Rendező / Director: Hadar MORAG
(Izrael - Israel) 17:35 perc / minutes

Apró dolgok
Rendező / Director: NAGY Anikó Mária
(Magyarország - Hungary) 34:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Le Tonneau des Danaides / The Danaides' Barrel
Rendező / Director: David GUIRAUD
(Franciaország - France) 12:30 perc / minutes
filmrészlet >>

The Flyer
Rendező / Director: Andrea HARKIN
(Egyesült Királyság/Skócia - UK/Scotland) 16:40 perc / minutes

La Espera / The Wait
Rendező / Director: Pablo TAMEZ
(Mexikó - Mexicó) 18:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Je Vous Hais Petites Filles / I Hate You Little Girls
Rendező / Director: Yann GONZALES
(Franciaország - France) 43:00 perc / minutes

Pogácsa
Rendező / Director: TÚRI Bálint Márk
(Magyarország - Hungary) 8:30 perc / minutes
filmrészlet >>

Dear Mr. X
Rendező / Director: Zoé LIN
(Taiwan - Taiwan) 30:00 perc / minute

Nemzetközi versenyprogram / Dokumentumfilmek
International competition / Documentary Films

Laat Papa Maar Even Met Rust / Just Leave Daddy Be
Rendező / Director: Debbie KLEIJN
(Hollandia - Holland) 44:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Pastoral / Pastorale
Rendező / Director: Alexander MARKOV
(Oroszország - Russia) 26:00 perc / minutes

Gugara
Rendező / Director: Andrzej DYBCZAK, Jacek NAGLOWSKI
(Lengyelország - Poland) 70:00 perc / minutes

Ponad Chodnikami / Above the Pavements
Rendező / Director: Piotr STASIK
(Lengyelország - Poland) 24:00 perc / minutes
filmrészlet >>

7109 km
Rendező / Director: Marcin FILIPOWICZ
(Lengyelország - Poland) 20:00 perc / minutes

Tiathlon
Rendező / Director: Bartosz WARWAS
(Lengyelország - Poland) 8:20 perc / minutes

Złota Rybka / Goldfish
Rendező / Director: Tomasz WOLSKI
(Lengyelország - Poland) 69:00 perc / minutes

Goleshovo
Rendező / Director: Ilian METEV
(Egyesült Királyság-Bulgária - UK-Bulgaria) 34:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Every Season Has An End
Rendező / Director: Baptiste CHARLES, Sarah JAOUI
(Belgium - Belgium) 53:00 perc / minutes

Ghosts
Rendező / Director: Jan IJÄS
(Finnország - Finland) 14:54 perc / minutes

Malta radio / Malta Radio
Rendező / Director: Manuel MENCHÓN
(Spanyolország - Spain) 83:00 perc / minutes
filmrészlet >>

Hatszáz év után az első
Rendező / Director: OSGYÁNI Gábor
(Magyarország - Hungary) 51:04 perc / minutes

Malaccal teljes
Rendező / Director: Kovács Kristóf
(Magyarország - Hungary) 57:00 perc / minutes

Nemzetközi versenyprogram / Animációs filmek
International competition / Animation films

Spegelbarn / Looking Glass
Rendező / Director: Erik ROSENLUND
(Svédország - Sweden) 5:00 perc / minutes

Esti mese / Bedtime Story
Rendező / Director: KASSAY Réka
(Magyarország-Románia - Hungary-Romania) 2:18 perc / minutes

FIN
Rendező / Director: GLASER Katalin
(Magyarország - Hungary) 9:30 perc / minutes

Lépcsőház
Rendező / Director: MOME 3. éves hallgatói
(Magyarország - Hungary) 4:00 perc / minutes

Büdöske
Rendező / Director: HERMÁN Árpád
(Magyarország - Hungary) 2:22 perc / minutes

Tor
Rendező / Director: BUKTA Zsolt
(Magyarország - Hungary) 1:38 perc / minutes

Eső
Rendező / Director: TRAUB Viktória
(Magyarország - Hungary) 4:56 perc / minutes

A hazudós egér / The House with a Mouth
Rendező / Director: KISS Andrea
(Magyarország-Belgium-Franciaország - Hungary-Belgium-France) 19:25 perc / minutes

Sam's Hot Dogs
Rendező / Director: David Lopez RETAMERO
(Egyesült Királyság - UK) 9:46 perc / minutes

Susedky / Neighbours
Rendező / Director: Michaela OSTADALOVA
(Szlovákia - Slovakia) 7:00 perc / minutes

Wszystko Plynie / Everything Flows
Rendező / Director: Edyta TURCZANIK
(Lengyelország - Poland) 7:45 perc / minutes

Lettin' Go
Rendező / Director: Malika WHITAKER
(Franciaország - France) 5:00 perc / minutes

Pruzinka / String
Rendező / Director: Michal MESZAROS
(Szlovákia - Slovakia) 7:30 perc / minutes

Nemzetközi versenyprogram / Speciális kategória: Nők a képben
International competition / Special Category: Woman in picture

Cassie
Rendező / Director: Paul NATALE
(Franciaország - France) 12:15 perc / minutes
filmrészlet >>

Meine Hölle Europa / Sisters of no Mercy
Rendező / Director: Lukas ROEGLER
(Németország-Nigéria - Germany-Nigeria) 86:37 perc / minutes

Välkommen till Hebron / Welcome To Hebron
Rendező / Director: Terje CARLSSON
(Svédország - Sweden) 55:00 perc / minutes

Mexico
Rendező / Director: Olga SITOVOTSKY
(Izrael - Israel) 32:20 perc / minutes

We Are So Happy
Rendező / Director: Wannes DESTOOP
(Belgium - Belgium) 12:45 perc / minutes
filmrészlet >>

Afganské ženy za volantom / Afghan Women Behind The Wheel
Rendező / Director: Sahraa KARIMI
(Szlovákia - Slovakia) 56:00 perc / minutes

Mellbevágó
Rendező / Director: SZALAI Anett
(Magyarország - Hungary) 48:30 perc / minutes
filmrészlet >>

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009

Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: