Nemzetközi versenyprogram / Jameson Nagyjátékfilm kategória
International Competition / Jameson Feature Films

Művészetek Háza / House of Arts
Nagyterem / Great Hall

 

SZEPTEMBER 12., CSÜTÖRTÖK

12th SEPTEMBER, THURSDAY


Nyitó film/Opening Film – Premier

Zártkörű, belépés csak meghívóval !

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

DON JON (2013)

D: Joseph GORDON-LEWITT

Cast: Joseph Gordon-Lewitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore

(USA) 90 min

Ismétlés/Repetition: 09.13. 17:00 Uránia



SZEPTEMBER 13., PÉNTEK

13th SEPTEMBER, FRIDAY


16:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

DE ONTMAAGDING VAN EVA VAN END / THE DEFLOWERING OF EVA VAN END / EVE VAN END SZŰZTELENÍTÉSE (2012)

D: Michiel ten HORN

Cast: Vivian Dierickx, Jacqueline Blom, Ton Kas

(Netherlands) 98 min

Ismétlés/Repetition: 09.14. 17:00 Uránia


16:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

ILO ILO (2013)

D: Anthony CHEN

Cast: Koh Jia Ler, Angeli Bayani, Tian Wen Chen

(Singapore) 99 min

Ismétlés/Repetition: 09.14. 21:00 Uránia



SZEPTEMBER 14., SZOMBAT

14th SEPTEMBER, SATURDAY


18:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

ALL IS LOST / MINDEN ODAVAN (2013)

D: J. C. CHANDOR

Cast: Robert Redford

(USA) 106 min

Ismétlés/Repetition: 09.15. 17:00 Uránia



szeptember 15., VASÁRNAP

15th September, Sunday


18:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

HALIMIN PUT /HALIMA’S PATH / HALIMA SORSA (2012)

D: Arsen A. OSTOJIC

Cast: Alma Prica, Olga Pakalovic, Mijo Jurisic

(Croatia/Slovenia/Bosnia-Hercegovina) 93 min

Ismétlés/Repetition: 09.16. 21:00 Uránia


23:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

IL FUTURO / THE FUTURE / A JÖVŐ (2012)

D: Alicia SCHERSON

Cast: Manuela Martelli, Rutger Hauer, Luigi Ciardo, Nicolas Vaporidis

(Italy /Chile/Germany/Spain) 98 min

Ismétlés/Repetition: 09.16. 23:00 Uránia



szeptember 16., HÉTFŐ

16th September, Monday


18:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

THE EAST / A KELET (2013)

D: Zal BATMANGLIJ

Cast: Brit Marling, Alexander Skarsgård, Ellen Page

(USA/UK) 116 min

Ismétlés/Repetition: 09.17. 22:00 Uránia


21:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

PLYNACE WIEZOWCE / FLOATING SKYSCRAPERS / TILTOTT SZERELEM (2013)

D: Tomasz WASILEWSKI

Cast: Mateusz Banasiuk, Marta Nieradkiewicz, Bartosz Gelner

(Poland) 85 min

Ismétlés/Repetition: 09.17. 17:00 Uránia



szeptember 17., KEDD

17TH September, Tuesday


18:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

KRUGOVI / CIRCLES / TEMPLOM A DOMBON (2013)

D: Srdan GOLUBOVIC

Cast: Aleksandar Bercek, Leon Lucev, Nebojsa Glogovac

(Serbia/Germany/France/Slovenia/Croatia) 112 min

Ismétlés/Repetition: 09.18. 17:00 Uránia


21:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

DESERTEUR! / GLORIOUS DESERTER / DICSŐSÉGES DEZERTŐR (2012)

D: Gabriele NEUDECKER

Cast: Manuel Dormann, Markus Klampfer, Alexander Korlotetzky

(Austria) 80 min

Ismétlés/Repetition: 09.19. 23:00 Uránia


23:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

LES RECONTRES D’APRÈS / YOU AND THE NIGHT / TE ÉS AZ ÉJSZAKA (2013)

D: Yann GONZALEZ

Cast: Kate Moran, Niels Schneider, Nicolas Maury

(France) 91 min

Ismétlés/Repetition: 09.18. 23:00 Uránia



szeptember 18., szerda

18TH September, Wednesday


18:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

FOR THOSE IN PERIL / CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE (2013)

D: Paul WRIGHT

Cast: George MacKay, Kate Dickie, Nichola Burley, Michael Smiley

(UK) 93 min

Ismétlés/Repetition: 09.19. 16:00 Uránia



szeptember 19., csütörtök

19th September, Thursday


16:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

THE KINGS OF SUMMER / A NYÁR KIRÁLYAI (2013)

D: Jordan VOGT-ROBERTS

Cast: Nick Robinson, Gabriel Basso, Moises Arias

(USA) 95 min

Ismétlés/Repetition: 09.20. 17:00 Uránia


18:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

KILL YOUR DARLINGS / ÖLD MEG KEDVESEID (2013)

D: John KROKIDAS

Cast: Daniel Radcliffe, Michael C. Hall, Elizabeth Olsen

(USA) 104 min

Ismétlés/Repetition: 09.20. 22:00 Uránia


21:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

MIELE (2013)

D: Valeria GOLINO

Cast: Jasmine Trinca, Carlo Cecchi, Libero De Francesco

(Italy) 96 min

Ismétlés/Repetition: 09.20. 15:00 Uránia



szeptember 20., PÉNTEK

20tH September, Friday


16:00 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

TORE TANZT / NOTHING BAD CAN HAPPEN / TORE TÁNCA (2013)

D: Katrin GEBBE

Cast: Julius Feldmeier, Sascha Alexander Gersak, Annika Kuhl

(Germany) 110 min

Ismétlés/Repetition: 09.21. 11:00 Uránia


18:30 – Premier

Nemzetközi versenyprogram / Jameson nagyjátékfilm kategória

International Competition / Jameson Feature Films

METRO MANILA (2013)

D: Sean ELLIS

Cast: Jake Macapagal, Althea Vega, John Arcilla

(UK/Philippines) 115 min

Ismétlés/Repetition: 09.21. 13:00 Uránia


23:00 – Premier

Információs vetítés / Information Program

Sundance Chanel válogatás / Sundance Chanel Selection

IT FELT LIKE LOVE (2013)

D: Eliza HITTMAN

Cast: Jesse Cordasco, Richie Folio, Andrew McCord

(USA) 82 min



Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: