CineFest hivatalos program 2019

Kisjáték- vagy Kísérleti film


1976. JÚNIUS 8.

(08 GIUGNO ’76)

Rendező: GIANNI SAPONARA
OLASZORSZÁG
16:31 perc

A BUSZMEGÁLLÓ

(PRZYSTANEK)

Rendező: BARTOSZ REETZ
Lengyelország
14:54 perc

AILIN A HOLDON

(AILÍN EN LA LUNA)

Rendező: CLAUDIA RUIZ
ARGENTÍNA
5 perc

ANNA



Rendező: DEKEL BERENSON
FRANCIAORSZÁG
15 perc

ÁRAMKÖR

(CIRCUIT)

Rendező: DELIA HESS
SVÁJC
8:41 perc
“Legjobb kisjátékfilm 2019“

ATO SAN NEN



Rendező: PERDRO COLLANTES
FRANCIAORSZÁG, SPANYOLORSZÁG
25 perc

BŐR

(SKIN)

Rendező: GUY NATTIV
USA
20 perc

DŰNÉK

(DUNES)

Rendező: RODRIGUE DE HULTS
BELGIUM
18:40 perc

ELVESZETT HOLMIK BOLTJA

(THE MARKET OF LOST THINGS)

Rendező: ZAIDE KUTAY, CHRISTELLE SERRANO
Svájc
6:19 perc

EZEK A LÉNYEK

(ALL THESE CREATURES)

Rendező: CHARLES WILLIAMS
AUSZTRÁLIA
13 perc

FELHŐKARCOLÓK

(GRATTE-CIEL)

Rendező: FABIANNE GIEZENDANNER
SVÁJC, FRANCIAORSZÁG
12:53 perc

FOLYÓ

(РЕКА)

Rendező: DIMITRIJ DAVIDOV
JAKUTFÖLD, OROSZORSZÁG
19:47 perc

FOROG A KERÉK

(THE WHEEL TURNS)

Rendező: SANG JOO KIM
USA, DÉL-KOREA
12:39 perc

FRANKA



Rendező: MITRY SEMENOV-ALEYNIKOV
FEHÉROROSZORSZÁG
29:21 perc

FUTÁS

(NAN FANG SHAO NV)

Rendező: QUI YANG
KÍNA, FRANCIAORSZÁG
20 perc

GUAXUMA



Rendező: NARA NORMANDE
FRANCIAORSZÁG, BRAZÍLIA,
15 perc

GYEREKEK

(KIDS)

Rendező: MICHAEL FREI
SVÁJC
9 perc

HECTOR MALOT: AZ ÉV UTOLSÓ NAPJA

(EKTORAS MALO : I TELEFTEA MERA TIS CHRONIAS)

Rendező: JACQUELINE LENTZOU
GÖRÖGORSZÁG
25 perc

JÓ SZÁNDÉK

(GOOD INTENTIONS)

Rendező: ANNA MANTZARIS
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG
8 perc

MÁSODIK ESÉLY

(SECOND SOUFFLE)

Rendező: ANTONY LEVKAOVITCH
FRANCIAORSZÁG
15:21 perc

MEGSZELIDÍTETT

(DOMESTICADO)

Rendező: JUAN FRANCISCO VIRUEGA
SPANYOLORSZÁG
17 perc

MERCURIO



Rendező: MICHELE BERNARDI
OLASZORSZÁG
9:54 perc

MOZDULATLAN

(INANIMATE)

Rendező: LUCIA BULGHERONI
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG
8:40 perc

NEFTA FUTBALL KLUB

(NEFTA FOOTBALL CLUB)

Rendező: YVES PIAT
FRANCIAORSZÁG
18 perc

NYÁR, MEG MINDEN

(L’ÉTÉ ET TOUT LE RESTE)

Rendező: SVEN BRESSER
HOLLANDIA
18 perc

ÖSSZEZÁRVA

(LOCKDOWN)

Rendező: KOEN VAN SANDE
BELGIUM
15 perc

REKONSTRUKCIÓ

(REKONSTRUKCE)

Rendező: JIŘÍ HAVLÍČEK, ONDŘEJ NOVÁK
CSEH KÖZTÁRSASÁG
15 perc

RÖFI

(CERDITA)

Rendező: CARLOTA PEREDA
SPANYOLORSZÁG
14 perc

RÖVID VÁDLI

(KORTE KUITSPIER)

Rendező: VICTORIA WARMERDAM
HOLLANDIA
13 perc

SZENTJÁNOSBOGARAK

(LES ENFANTS DU RIVAGE)

Rendező: AMELIA NANNI
BELGIUM
19:44 perc

VAKÁCIÓS EXPEDÍCIÓ

(INTERMISSION EXPEDITION)

Rendező: WIEP TEEUWISSE
HOLLANDIA
9 perc

VIGYÉL EL BÁRHOVÁ

(LLÉVAME A OSTRO SITIO)

Rendező: David MARTIN DE LOS SANTOS
SPANYOLORSZÁG
21 perc

VISZLÁT SZERELEM

(BY(E) LOVE)

Rendező: GEORGY LIEBERMANN
BELGIUM
18:10 perc

XIAO XIAN



Rendező: JIAJIE YU YAN
SPANYOLORSZÁG
17 perc