szeptember 9., SZOMBAT 9th September, Saturday

szeptember 9., SZOMBAT 9th September, Saturday

11:00 Uránia

CINECLASSICS: DARGAY 90
LÚDAS MATYI

D: DARGAY Attila

(Hungary, 1977) 75 min

13:00 Pressburger
JÉZUS KRISZTUS SZUPERSZTÁR / JESUS CHRIST SUPERSTAR

D: Norman JEWISON

(USA, 1973) 108 min

14:30 Uránia

THE BEATLES: A HÉT NYOLC NAPJA /
THE BEATLES: EIGHT DAYS A WEEK – THE TOURING YEARS

D: Ron HOWARD

(USA, 2016) 106 min

15:00-17:00 Béke
CINECLASSICS KONFERENCIA A MUSICALRŐL

15:30 Pressburger

BRIGSBY MACKÓ / BRIGSBY BEAR

D: Dave McCary

(USA, 2017) 100 min

16:00-02:00 Jameson Lounge
drink & lounge music

16:00 Zukor

KABARÉ / CABARET

D: Bob FOSSE

(USA, 1972) 124 min

17:00 Uránia

IRÁNYTŰ DOKUMENTUMFILMES SZAKMAI NAPOK: AZ EGRESSY /
DOCOMPASS DOCUMENTARY DAYS: AZ EGRESSY

D: KERÉNYI László

(Hungary, 2017) 80 min (HUN)

17:00 Béke

TRAUNER / TRAUNER'S SKIES

D: Vincent DUMENSIL

(France, 2016) 52 min

17:30 Pressburger

A BOSSZÚ ANGYALA / M.F.A.

D: Natalia LEITE

(USA, 2017) 95 min

19:00 Zukor

MAGYAR KEDVENCEK PROGRAM: KOJOT / HUNGARIAN FAVORITES: KOJOT

D: KOSTYÁL Márk

(Hungary, 2017) 126 min

19:00 Béke

OTTHONUNK MISKOLC PROGRAM 2017 DOKUMENTUMFILMES WORKSHOP /
OUR HOME – MISKOLC PROGRAM 2017 DOCU WORKSHOP (HUN)

19:30 Uránia

KISJÁTÉK- ÉS KÍSÉRLETI FILMEK / SHORT FEATURES AND EXPERIMENTAL FILMS

2. blokk - 98 min

21:00 Pressburger

A NÉGYZET / THE SQUARE

D: Ruben ÖSTLUND

(Sweden/Germany/France/Denmark, 2017) 142 min

21:00 Béke

OTTHONUNK MISKOLC PROGRAM 2017 / JCF-Miskolci Egyetem Ösztöndíj
BŰNÖS ÁLDOZATOK / GUILTY VICTIMS

D.: CSERE Áron János

(Hungary) 2017, 52 min

21:00 Belvárosi Liget - Városház tér

JAM Republic Cover Band koncert

21:30 Uránia

SZÓLÍTS A NEVEDEN / CALL ME BY YOUR NAME

D: Luca GUADAGNINO

(Italy/France/Brazil/USA, 2017) 130 min

22:00-04:00 HELYNEKEM

Jameson CineFest after party

VIDEO DISCO - DJ Bordee

22:00 Zukor

KISJÁTÉK- ÉS KÍSÉRLETI FILMEK / SHORT FEATURES AND EXPERIMENTAL FILMS

1. blokk - 96 min

23:00 Béke

13. Fesztiválok Találkozója / 13th Meeting of Film Festivals
1. blokk

JAMESON CINEFEST 2016 (Hungary) 80 min (HUN-ENG)

23:45 Pressburger

ROCKY HORROR PICTURE SHOW

D: Jim SHARMAN

(UK/USA, 1975) 100 min

0:00 Uránia

DUPLA RANDI / DOUBLE DATE

D: Benjamin BARFOOT

(UK, 2017) 90 min