Jameson CineFest 2017

Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films

2017.09.08. PÉNTEK/FRIDAY

21:00 – Premier

1.blokk – 96 min.

Ismétlés/Repetition: 09.09. 21:00 Zukor


KARAOKE

D: Rupert HÖLLER

(Austria) 10:00 min


TANÍTÁS UTÁN / EFTER SKOLAN / AFTER SCHOOL

D: Gisela NADASY

(Sweden) 14:00 min


IDEJE FELNŐNI / KONIEC WIDZENIA / TIME TO GO

D: Grzegorz Mołda

(Poland) 15:00 min


ADÁS / TRANSMISSION

D: Varun RAMAN

(UK) 18:00 min


A LÁNY / Момичето / THE GIRL

D: Petar MINOV

(Bulgaria) 11:00 min


MADARAKRÓL ÉS MÉHEKRŐL / KUKISTA JA MEHILÄISISTÄ / ABOUT THE BIRDS AND THE BEES

D: J.J. VANHANEN

(Finland) 12:00 min


RÉPAFÖLD / MARCHEWKOWE POLE / CARROT FIELD

D: Kacper ZAMARŁO

(Poland) 16:00 min

 

2017.09.09. SZOMBAT/SATURDAY

19:00 – Premier

2.blokk – 98 min.

Ismétlés/Repetition: 09.10. 21:00 Zukor


SZERETETTEL HASAKAHBÓL / FROM HASAKAH WITH LOVE

D: Mohamad FARAHANI

(Iran) 9:00 min


EGYÜTT / WE TOGETHER

D: Henry KAPLAN

(USA) 7:00 min


RIKISHI / RIKISHI

D: Julien MENANTEAU

(France) 19:34 min


A TRANSZFER / DIE ÜBERSTELLUNG / THE TRANSFER

D: Michael GRUDSKY

(Germany/Israel) 22:00 min


ÉS A HOLD MOZDULATLAN / AND THE MOON STANDS STILL

D: YULIA RUDITSKAYA

(Belarus/Germany/USA) 10:47 min


2017.09.10. VASÁRNAP/SUNDAY

19:00 – Premier

3.blokk – 105 min.

Ismétlés/Repetition: 09.11. 21:00 Zukor


MINH TÂM

D: Vincent MAURY

(France) 25:00 min


JÁTSZUNK SZERELMEST! / PLAY LOVE!

D: NAGY Bianka

(Hungary) 11:43 min


AZ ÁLLÁSINTERJÚ / L’ENTRETIEN / THE INTERVIEW

D: Marc GURUNG

(France) 17:38 min


TAPOSÓMALOM / TOUS LES JOURS / EVERYDAY

D: Philippe ORREINDY

(France) 14:00 min


VISSZHANGOK ERDEJE / WALD DER ECHOS / FOREST OF ECHOES

D: Luz Olivares CAPELLE

(Austria) 30:00 min


AZ ÖRÖK MÁSODIK / SECOND TO NONE

D: Vincent GALLAGHER

(Ireland) 7:00 min

 

2017.09.11. HÉTFŐ/MONDAY

19:00 – Premier

4.blokk – 107 min.

Ismétlés/Repetition: 09.12. 21:00 Zukor


SÖR ÉS CALIPPO / BIER & CALIPPO /BEER & CALIPPO

D: Paul Ploberger

(Austria) 27:19 min


TERMÉSZETELLENES SZELEKCIÓ / INÉGALITÉ DES CHANCES / UNNATURAL SELECTION

D: Geneviève DELOUCHE

(France) 15:00 min


EGY MÁSIK BAYERN / DIFFERENT BAYERN

D: Matthias KOSSMEHL

(Germany) 25:00 min


MINDANNYIAN / WATU WOTE / ALL OF US

D: Katja BENRATH

(Germany) 24:00 min


AZ ÖSVÉNY / CAMINAN / ON THE PATH

D: Mikel RUEDA

(Spain) 15:00 min


2017.09.12. KEDD/TUESDAY

19:00 – Premier

5.blokk – 100 min.

Ismétlés/Repetition: 09.13. 21:00 Zukor


AYAH SZEMÉBEN / IN AYAHS AUGEN / IN AYAH’S EYES

D: David WAGMNER

(Germany) 20:10 min


KÉNYELMETLEN KÉNYELEM / INCONVENIENT COMFORT

D: FILLENCZ Ádám

(Hungary/Netherlands) 1:00 min


A VEREKEDÉS / THE TUSSLE

D: Evgeniy NIKITIN

(Russia) 30:00 min


AZ UTOLSÓ SZERELVÉNY / THE LAST TRAM

D: Darya MOLCHANOVA

(Russia) 18:46 min


SZOROS KAPOCS / CLOSE RELATIONS

D: Anna SIMAKOVA

(Russia) 29:47 min

 

2017.09.13. SZERDA/WEDNESDAY

19:00 – Premier

6.blokk – 99 min.

Ismétlés/Repetition: 09.14. 21:00 Zukor


HATÁRIDŐ / DEADLINE

D: Sergey POZDNYAKOV

(Russia) 15:03 min


#SELFIE

D: David M. LORENZ

(Germany) 7:00 min


SENKIFÖLDJE / TERRAIN VAGUE / WASTELAND

D: Latifa SAID

(France/Portugal) 15:00 min


TEMETÉS / HILETA / FUNERAL

D: Kepa SOJO

(Spain) 20:00 min


A MEGSZÉGYENÍTETT / LOST FACE

D: Sean MEEHAN

(Canada/Australia) 14:00 min


TEJ / MLEKO / MILK

D: Urszula MORGA

(Poland) 15:00 min


HOGY ANYA BOLDOG LEGYEN / SO THAT MOM IS HAPPY

D: Asya MOZHEGOVA

(Russia) 12:34 min

 

Főtámogató
Kiemelt támogatók
Kiemelt médiapartnerek
További támogatók...
Kedves Barátunk!

Kérjük támogasd
adód 1 százalékával a miskolci filmes rendezvényeket!

CineFest Egyesület
Adószám: 18448849-1-05 3525 Miskolc, Városház tér 20.

Köszönjük!

A CineFest Egyesület támogatója
Hírlevél

Ha szeretnél friss információkat kapni a fesztivállal kapcsolatban, iratkozz fel hírlevelünkre!

E-mail: