/* Lightbox Caption */

Kisjáték- és kísérleti filmek

Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films

2019.09.13. PÉNTEK/FRIDAY
21:00 – Premier
1.blokk – 100 min.
Ismétlés/Repetition: 09.14. 22:00 Béke

1. EKTORAS MALO: I TELEFTEA MERA TIS CHRONIAS / HECTOR MALOT: THE LAST DAYOF THE YEAR / HECTOR MALOT: AZ ÉV UTOLSÓ NAPJA
D: Jacqueline LENTZOU
(Greece) 24:00 min

2. ALL THESE CREATURES / EZEK A LÉNYEK
D: Charles WILLIAMS
(Australia) 14:00 min

3. BY(E) LOVE / VISZLÁT SZERELEM
D: Georgy LIEBERMANN
(France/Belgium) 18:00 min

4. SKIN /BŐr
D: Guy NATTIV
(USA) 20:00 min

5. CIRCUIT / ÁRAMKŐR
D: Delia HESS
(Switzerland) 9:00 min

6. PRZYSTANEK / THE STOP/ A BUSZMEGÁLLÓ
D: Bartosz REETZ
(Poland) 15:00 min

 

2019.09.14. SZOMBAT/SATURDAY
19:00 – Premier
Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films
2.blokk – 96 min.
Ismétlés/Repetition: 09.15. 22:00 Béke

1. NEFTA FOOTBALL CLUB
D: Piat YVES
(France) 17:00 min

2. THE WHEEL TURNS / FOROG A KERÉK
D: Sang JOON KIM
(USA) 13:00 min

3. ATO SAN NEN
D: Pedro COLLANTES
(Spain/France) 25:00 min

4. DUNES/ DŰNÉK
D: Rodrigue DE HULTS
(Belgium) 19:00 min

5. 08_giugno_’76 / 08_June_’76/ 1976.június 8.
D: Gianni SAPONARA
(Italy) 15:00 min

6. THE MARKET OF LOST THINGS / ELVESZETT HOLMIK BOLTJA
D: Christelle SERRANO, Zaide KUTAY
(Switzerland) 06:19 min

 

2019.09.15. VASÁRNAP/SUNDAY
19:00 – Premier
Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films
3.blokk – 94 min.
Ismétlés/Repetition: 09.16. 22:00 Béke

1. KIDS / GYEREKEK
D: Michael FREI
(Switzerland) 09:00 min

2. MERCURIO
D: Michele BERNARDI
(Italy) 10:00 min

3. KORTE KUITSPIER / SHORT CALF MUSCLE / RÖVID VÁDLI
D: Victoria WARMERDAM
(Netherlands) 13:00 min

4. AILIN EN LA LUNA / AILIN IN THE MOON / AILIN A HOLDON
D: Claudia RUIZ
(Argentina) 5:00 min

5. PEKA / RIVER / FOLYÓ
D: Dmitrii DAVYDOV
(Russia) 19:00 min

6. INANIMATE / MOZDULATLAN
D: Lucia BULGHERONI
(UK) 8:00 min

7. FRANKA
D: Mitry SEMENOV-ALEYNIKOV
(Belarus) 29:21 min

 

2019.09.16. HÉTFŐ/MONDAY
19:00 – Premier
Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films
4.blokk – 103 min.
Ismétlés/Repetition: 09.17. 22:00 Béke

1. DOMESTICADO / DOMESTICATED / HÁZIASÍTOTT
D: Juan Francisco VIRUEGA
(Spain) 17:00 min

2. CERDITA / PIGGY / RÖFI
D: Carlota Martínez PEREDA
(Spain) 14:00 min

3. GUAXUMA
D: Nara NORMANDE
(France/Brazil) 14:09 min

4. GRATTE-CIEL / SKYSCRAPERS / FELHŐKARCOLÓK
D: Fabienne GIEZENDANNER
(Switzerland/France) 12:15 min

5. LES ENFANTS DU RIVAGE / FIREFLIES / SZENTJÁNOSBOGARAK
D: Amelia NANNI
(Belgium) 19:00 min

6. GOOD INTENTIONS / JÓ SZÁNDÉK
D: Anna MANTZARIS
(UK) 08:30 min

7. L’ÉTÉ ET TOUT LE RESTE / THE SUMMER AND ALL THE REST / NYÁR, MEG MINDEN
D: Sven BRESSER
(Netherlands) 18:00 min

 

2019.09.17. KEDD/TUESDAY
19:00 – Premier
Nemzetközi versenyprogram / Kisjáték- és kísérleti filmek
International competition / Short Features and Experimental Films
5.blokk – 106 min.
Ismétlés/Repetition: 09.18. 22:00 Béke

1. REKONSTRUKCE / RECONSTRUCTION / REKONSTRUKCIÓ
D: Jiří HAVLÍČEK, Ondřej NOVÁK
(Czech Republic) 16:00 min

2. SECOND SOUFFLE / SECOND BREATH / MÁSODIK ESÉLY
D: Levkaovitch ANTONY
(France) 15:00 min

3. NAN FANG SHAO NV / SHE RUNS / Futás
D: Qiu YANG
(China/France) 19:30 min

4. XIAO XIAN
D: Jiajie Yu YAN
(Spain) 17:06 min

5. LOCKDOWN / ÖSSZEZÁRVA
D: Koen VAN SANDE
(Belgium) 15:00 min

6. INTERMISSION EXPEDITION / VAKÁCIÓS EXPEDÍCIÓ
D: Wiep TEEUWISSE
(Netherlands) 8:20 min

7. ANNA
D: Dekel BERENSON
(UK) 15:00 min