Jameson CineFest információs program

#selfie
Rendező: David M. Lorenz
Németország
7 perc
A BAGOLY ÁRNYÉKA
Rendező: Mikhail SHULAEV
Oroszország
15 perc
A BÁRÁNYOK HALLGATNAK
Rendező: JONATHAN DEMME
A Bármicvó fiúk
Rendező: Oláh Kata, Csukás Sándor
Magyarország
74 perc
A BETÖRŐ KÖRBE JÁR
Rendező: BÁTHORY Gábor, HOMOKI Mihály,
Magyarország
4:02 perc
A boldogtalanság művészete (Rou qing shi)
Rendező: Yang MINGMING
Kína
117 perc
A bosszú angyala
Rendező: Natalia Leite
USA
95 perc
A bűnös (Den skyldige)
Rendező: Gustav MÖLLER
Dánia
85 perc
A Ciámbra
Rendező: Jonas Carpignano
Olaszország, USA, Franciaország, Németország, Svédország, Brazília
120 perc
A FARKAS ÉS A BÁRÁNY (LIKE WOLVES AND LAMBS)
Rendező: Federico TROISI
Franciaország
12:14 perc
A gonosz természetrajza (The field guide to evil)
Rendező: Peter Strickland, Ashim Alhuwalia, Veronika Franz, Severin Fiala, Agnieszka Smoczynska, Katrin Gebbe, Can Evrenol, Calvin Reeder, Yannis Veslemes
Magyarország, Lengyelország,Törökország, India, Amerikai Egyesült Államok, Ausztria, Németország, Görögország
117 perc
A kém, aki szeretett engem (The Spy Who Loved Me)
Rendező: Lewis Gilbert
UK
125 perc
A KISFIÚ ÉS AZ ÉJSZAKA (EL NIÑO Y LA NOCHE)
Rendező: Claudia RUIZ
Argentína
12 perc
A lány (Momicheto)
Rendező: Petar Minov
Bulgária
10:28 perc
A legmélyebb pont (Ultra Low)
Rendező: Nicholas GYENEY
Amerikai Egyesült Államok
117 perc
A megszégyenített (LOST FACE)
Rendező: SEAN MEEHAN
Kanada, Ausztrália
14 perc
A nagymester (Yi dai zong shi)
Rendező: Kar-Wai Wong
130 perc
A Négyzet (The Square)
Rendező: Ruben Östlund
Svédország, Németország, Franciaország, Dánia
142 perc
A néma forradalom (Das schweigende Klassenzimmer)
Rendező: Lars KRAUME
Németország
111 perc
Fesztivál nyitó film
A nyugodt Nap éve (Rok spokojnego slonca)
Rendező: Krzysztof ZANUSSI
Lengyelország, Amerikai Egyesült Államok, Nyugat-Németország
106 perc
A preparátor (کوپال)
Rendező: Kazem Mollaie
Irán
81 perc
A RAJZOLÓ (SKETCH)
Rendező: Peter Lee SCOTT
Egyesült Királyság
12 perc
A rochefort-i kisasszonyok (Les demoiselles de Rochefort)
Rendező: Jacques Demy
Franciaország
121 perc
A RÓKA (FAUVE)
Rendező: Jeremy COMTE
Kanada
16:24 perc
A rózsa alatt (Bajo la Rosa)
Rendező: Josué Ramos
Spanyolország
99 perc
A TEMETŐ (CEMENTERIO)
Rendező: Luis Fernando Villa BOTERO
Kolumbia
23:35 perc
A tizedes meg a többiek
Rendező: KELETI Márton
Magyarország
101 perc
A tolvaj, a bölcs és a szerelmes (Kirik Kalpler Bankasi)
Rendező: Onur Ünlü
Törökország
120 perc
A transzfer (Die Überstellung)
Rendező: Michael Grudsky
Németország, Izrael
22:24 perc
A VADAK DNS-E (ADN DE GRANDS FAUVES)
Rendező: Delphine MONTAIGNE
Franciaország
17:50 perc
A vadkörtefa (Ahlat Agaci)
Rendező: Nuri Bilge CEYLAN
Törökország, Franciaország, Németország, Bulgária, Macedónia, Jugoszlávia, Bosznia-Hercegovina, Svédország
188 perc
A veréb is madár
Rendező: HINTSCH György
Magyarország
80 perc
A verekedés (THE TUSSLE)
Rendező: Evgeniy Nikitin
Oroszország
30 perc
A zajban rejlő lehetőség – Conny Plank (Conny Plank - The Potential of Noise)
Rendező: Stephan PLANK, Reto CADUFF
Németország
92 perc
A zérus gyár (A Fábrica de Nada)
Rendező: Pedro Pinho
Portugália
177 perc
ABSZOLÚT TAVASZ
Rendező: HAJNAL József, KÁRPÁTI Tibor
Magyarország
5:44 perc
Adás
Rendező: Varun Raman, Tom Hancock
Egyesült Királyság
17:26 perc
AINHOA
Rendező: Iván SÁINZ-PARDO
Spanyolország
19 perc
ALAZIA
Rendező: Cristian PASCARIU
Románia
13:59 perc
Aleppó, a végsőkig (De Sidste Mænd i Aleppo)
Rendező: Feras Fayyad
Dánia, Szíria, Németország
110 perc
Hongkongi Filmnapok
Álomotthon (Waidor lei ah yutho)
Rendező: Ho-Cheung Pang
Hong Kong
96 perc
ANYÁM SZERETŐI (LOS NOVIOS DE MI MADRE)
Rendező: Samuel C. MONTES DE OCA LEÓN
Mexikó
22 perc
anyám! (Mother!)
Rendező: Darren ARONOFSK
USA
115 perc
Apám szíve
Rendező: FAZEKAS Máté Bence
Magyarország
14:45 perc
Apánk (Avinu)
Rendező: Meni YAESH
Franciaország, Izrael
107 perc
April lánya (Las Hijas de Abril)
Rendező: Michel Franco
Mexikó
103 perc
Aria (Apia)
Rendező: Myrsini ARISTIDOU
Ciprus, Franciaország
13:35 perc
Ayah szemében (In Ayahs Augen)
Rendező: David Wagner
Németország
19:50 perc
Az állásinterjú (L’Entretien)
Rendező: Marc Gurung
Franciaország
17:38 perc
A Sanghaji nemzetközi FilmFesztivál bemutatja
Az árnyak ellen (Kill the Shadow)
Rendező: Liang Sun
84 perc
Az éjszaka gyermekei (I figli della notte)
Rendező: Andrea De Sica
Olaszország, Belgium
85 perc
Az elveszett (Stray)
Rendező: Dustin FENELEY
Új-Zéland
104 perc
Az elveszett nagypapa
Rendező: Kurutz Márton, Borsody István
Magyarország
50 perc
AZ IGAZI FÉRFI SOSEM SÍR (LOS HOMBRES DE VERDAD NO LLORAN)
Rendező: Lucas CASTÁN
Spanyolország
19:01 perc
AZ INTELLIGENCIA! – A robotok bosszúja (THE INTELLIGENCE! - The counterattack of robots)
Rendező: Suisei HOSHII
Japán
19:34 perc
Az örök második (Second to None)
Rendező: Vincent Gallagher
Írország
7:12 perc
Az ösvény (CAMINAN)
Rendező: Mikel Rueda
Spanyolország
14:20 perc
Az utolsó szerelvény (THE LAST TRAM)
Rendező: Darya Molchanova
Oroszország
18:46 perc
AZ ÜVEGGYÖNGY (GLASPÄRLAN)
Rendező: Tommi SEITAJOKI
Finnország
15 perc
Bársonyos éj (小城二月)
Rendező: Qiu YANG
Kína
15 perc
Béta teszt (Beta Test)
Rendező: Nicholas GYENEY
Amerikai Egyesült Államok
88 perc
Blaumilch-csatorna (Te’alat Blaumilch)
Rendező: Ephraim KISHON
IZRAEL, EGYESÜLT ÁLLAMOK, NYUGAT NÉMETORSZÁG
95 perc
Bolti tolvajok (Manbiki kazoku)
Rendező: Hirokazu KOREEDA
Japán
121 perc
BŐR (HAUT)
Rendező: Nancy CAMALDO
Németország
23:15 perc
Brigsby Mackó (Brigsby Bear)
Rendező: Dave McCary
USA
100 perc
OTTHONUNK MISKOLC PROGRAM 2018 / JCF-Miskolci Egyetem Ösztöndíj
CANDLES BURN TO THE END
Rendező: Mario MENES
Mexikó
10:50 perc
Columbus
Rendező: Kogonada
USA
101 perc
Tímár Péter Retrospektív
Csinibaba
Rendező: TÍMÁR Péter
Magyarország
100 perc
Fesztivál záró film
Csuklyások: BlacKkKlansman (BlacKkKlansman)
Rendező: Spike LEE
Amerikai Egyesült Államok
135 perc
DEPRESSZIÓK
Rendező: HAJNAL József, KÁRPÁTI Tibor
Magyarország
5:53 perc
Dovlatov
Rendező: Alexey GERMAN Jr.
Oroszország, Lengyelország, Szerbia
126 perc
Dupla randi (DoubleDate)
Rendező: Benjamin Barfoot
Egyesült Királyság
90 perc
Ederlezi ébredése (Ederlezi Rising)
Rendező: Lazar BODROŽA
Szerbia
85 perc
Tímár Péter Retrospektív
Egészséges erotika
Rendező: TÍMÁR Péter
Magyarország
88 perc
Egy másik Bayern (Different Bayern)
Rendező: Matthias Koßmehl
Németország
24:19 perc
Egy nap
Rendező: SZILÁGYI Zsófia
Magyarország
99 perc
Együtt
Rendező: Henry Kaplan
Amerikai Egyesült Államok
7 perc
Éjjeli árnyak (Nachtschade)
Rendező: Shady EL-HAMUS
Hollandia
14:25 perc
ELIDEGENEDÉS
Rendező: BODÓ László
Magyarország
5:50 perc
ELŐJÁTÉK (PRELIMINARES)
Rendező: Teresa BELLÓN, César F. CALVILLO
Spanyolország
4 perc
ENEME FILM
Rendező: BÁTHORY Ildikó, MEDNYÁNSZKY Miklós
Magyarország
2:06 perc
Engedd el a kutyákat (LÂCHEZ LES CHIENS)
Rendező: Manue FLEYTOUX
Franciaország, Belgium
21:29 perc
És a hold mozdulatlan (And The Moon Stands Still)
Rendező: Yulia Ruditskaya
Fehéroroszország, Németország, USA
10:47 perc
Esti tánc
Rendező: KISS Dalma
Magyarország
3:46 perc
Felfelé folyik, hátrafelé lejt (The Sense of an Ending)
Rendező: Ritesh Batra
Egyesült Királyság
108 perc
FÖLDIEK
Rendező: FREUND Ádám
HUNGARY
27 perc
Fúzió: Egy megkomponált város (Coalesce: A City Composed)
Rendező: Joshua J. PROVOST
Amerikai Egyesült Államok
70 perc
Gyújtogatók (Beoning)
Rendező: Chang-dong LEE
Dél-Korea
148 perc
Hair
Rendező: Milos Forman
USA
121 perc
Határidő (DEADLINE)
Rendező: Sergey Pozdnyakov
Oroszország
15 perc
Heavy túra (Hevi reissu)
Rendező: Juuso LAATIO, Jukka VIDGREN
Finnország, Norvégia
92 perc
Hetedik alabárdos
Rendező: Vékes Csaba
Magyarország
87 perc
Hogy anya boldog legyen (SO THAT MOM IS HAPPY)
Rendező: Asya Mozhegova
Oroszország
12:34 perc
HOL VAN A HOLDAM? (WHERE IS MY MOON?)
Rendező: Mi-Young BAEK
Dél-Korea, Franciaország
6:35 perc
Ideje felnőni (Koniec widzenia)
Rendező: Grzegorz Mołda
Lengyelország
15 perc
IRÁNYÍTÓSZÁMA: 3515
Rendező: HAJNAL József, KÁRPÁTI Tibor
Magyarország
7:24 perc
Isten országa
Rendező: Francis Lee
Anglia
104 perc
OTTHONUNK MISKOLC PROGRAM 2018 / JCF-Miskolci Egyetem Ösztöndíj
ITT
Rendező: Potonyecz Fanni, Rácz Máté Levente
Magyarország
50 perc
Játsszunk szerelmest!
Rendező: Bianka Nagy
Magyarország
11:42 perc
Jeannette: Jeanne d’Arc gyermekkora
Rendező: Bruno Dumont
Franciaország
115 perc
Jelenetek egy operatőr életéből – Hildebrand István legendáriuma
Rendező: KOCSIS Tibor
Magyarország
100 perc
Jézus Krisztus szupersztár (Jesus Christ Superstar)
Rendező: Norman Jewison
USA
108 perc
Jólét
Rendező: Ben Safdie, Joshua Safdie
USA
100 perc
Jupiter holdja
Rendező: MUNDRUCZÓ Kornél
MAGYARORSZÁG, NÉMETORSZÁG
123 perc
Kabaré (Cabaret)
Rendező: Bob Fosse
USA
124 perc
Karaoke
Rendező: Rupert Höller
Ausztria
9:40 perc
Kékről álmodom (Blue My Mind)
Rendező: Lisa BRÜHLMANN
Svájc
97 perc
Keményfejű (Shi Tou)
Rendező: Zhao Xiang
Kínai Népköztársaság
90 perc
Kényelmetlen kényelem (Inconvenient Comfort)
Rendező: Ádám Fillenz
Hollandia, Magyarország
19:58 perc
Kényszerpihenő
Rendező: SIPOS Bence
Magyarország
19:22 perc
KÉPERNYŐ (PURA PANTALLA)
Rendező: Javier FARIAS
Venezuela
8:28 perc
Keresés (Searching)
Rendező: Aneesh CHAGANTY
Amerikai Egyesült Államok
102 perc
KIÁLTÁS
Rendező: HAJNAL József, KÁRPÁTI Tibor
Magyarország
6:35 perc
Kojot
Rendező: KOSTYÁL Márk
Magyarország
126 perc
Konstans (Constans)
Rendező: Krzysztof ZANUSSI
Lengyelország
98 perc
Lady Macbeth
Rendező: William Oldroyd
Anglia
89 perc
Lajka (Laika)
Rendező: Aurel KLIMT
Csehország
88 perc
Last Call
Rendező: KIS Hajni
Magyarország
27:18 perc
LÉLEKTŐL LÉLEKIG
Rendező: HOMOKI Mihály, NAGY Tibor
Magyarország
5:32 perc
LEVELEK (LETTERS)
Rendező: Alexander SAVARSKY
Oroszország
13 perc
Loving Vincent
Rendező: Dorota Kobiela, Hugh Welchman
UK , Poland
95 perc
Lúdas Matyi
Rendező: DARGAY Attila
Magyarország
75 perc
Madarakról és méhekről (Kukista ja Mehiläisistä)
Rendező: J.J. Vanhanen
Finnország
12 perc
Madeline a mélyben
Rendező: Josephine DECKER
Amerikai Egyesült Államok
93 perc
Mahler úr különös képessége (Die besonderen Fähigkeiten des Herrn Mahler)
Rendező: Paul PHILIPP
Németország
29 perc
Mandy – A bosszú kultusza (Mandy)
Rendező: Panos COSMATOS
Amerikai Egyesült Államok
121 perc
MÁRCIUS BOLONDJA (POISSON DE MARS)
Rendező: Pierre-Marc DROUIN, Simon LAMARRE-LEDOUX
Kanada
14:10 perc
MARGUERITE
Rendező: Marianne FARLEY
Kanada
19:09 perc
MÁSODIK OSZTÁLY (2:A KLASS)
Rendező: Jimmy OLSSON
Svédország
13:52 perc
Még nem
Rendező: VARGA Tímea Laura
Magyarország
10:35 perc
Megtorlás
Rendező: Martin Koolhoven
Hollandia, Franciaország, Németország, Belgium, Svédország, Egyesült Királyság, USA
148 perc
Meztelen Juliet (Juliet, Naked)
Rendező: Jesse PERETZ
Amerikai Egyesült Államok
105 perc
Mindannyian (Watu Wote)
Rendező: Katja Benrath
Kenia, Germany
21:33 perc
Minh Tâm
Rendező: Vincent Maury
Franciaország
25 perc
MINT EGY JÓ GYEREK (MESLE BACHE ADAM)
Rendező: Arian VAZIRDAFTARI
Irán
20 perc
MISA – KONCERT UKRAJNÁBAN
Rendező: KERÉNYI László
Magyarország
58 perc
Moraj: Az indiánok, akik megrengették a rock világát (RUMBLE: The Indians Who Rocked the World)
Rendező: Catherine BAINBRIDGE
Kanada
102 perc
Tímár Péter Retrospektív
Moziklip
Rendező: TÍMÁR Péter
Magyarország
75 perc
Napfény a jégen
Rendező: Frigyes Bán
Magyarország
74 perc
Napszállta
Rendező: NEMES JELES László
Magyarország, Franciaország
144 perc
Ne hagyj nyomot! (Leave No Trace)
Rendező: Debra GRANIK
Amerikai Egyesült Államok
109 perc
NEM TÖRTÉNIK SOHA SEMMI (NUNCA PASA NADA)
Rendező: Javier PRIETO
Spanyolország
7:30 perc
NIMFÁCSKA (NYMPHETTE)
Rendező: Marijose SAPIÑA
Franciaország
9:34 perc
Nincs választás (Sha po lang: taam long)
Rendező: Wilson Yip
101 perc
NORMAN: EGY NEW YORK-I FIXER MÉRSÉKELT TÜNDÖKLÉSE ÉS TRAGIKUS BUKÁSA (Norman: The Moderate Rise and Tragic Fall of a New York Fixer)
Rendező: Joseph Cedar
USA, Israel
118 perc
NY. SZ. HRUSCSOV AZ EGYETEMEN
Rendező: EGRI Béla
Magyarország
2:51 perc
Nyolcéves jegyesség (Hachi-nen goshi no hanayome)
Rendező: Takahisa ZEZE
Japán
119 perc
NYOLCNAP (E I G H T D A Y)
Rendező: Jasmin PIVIC
Bosznia-Hercegovina
9:55 perc
Ok-okozat (Posledice)
Rendező: Darko ŠTANTE
Szlovénia, Ausztria
95 perc
Ölelések
Rendező: Massih PARSAEI
Németország
30 perc
Ostrom
Rendező: KOVÁCS István
Magyarország
23:19 perc
PÁRIZS- FEKETÉBEN (PARIS EST NOIRE)
Rendező: Robin DERIAUD
Franciaország
12 perc
PEARL OF HOPE
Rendező: LACZA Zsóka
Magyarország
20 perc
PLACEBO: AZ OROSZ TURNÉ (Placebo: Alt. Russia)
Rendező: Charlie TARGETT-ADAMS
EGYESÜLT KIRÁLYSÁ
67 perc
POPFESZTIVÁL ’73
Rendező: KÁRPÁTI Tibor, HAJNAL József, RÓZSA Péter, VICSEK Ferenc
Magyarország
11:58 perc
Profil (Profile)
Rendező: Timur BEKMAMBETOV
Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Ciprus, Oroszország
105 perc
Purgatórium
Rendező: Derick Cabrido
Fülöp-szigetek
85 perc
Random
Rendező: KÜHNEL SZABÓ Anita
Magyarország
02:21 perc
Ray és Liz (Ray & Liz)
Rendező: Richard BILLINGHAM
Egyesült Királyság
108 perc
Répaföld (Marchewkowe pole)
Rendező: Kacper Zamarło
Lengyeloszág
16 perc
Rikishi
Rendező: Julien Menanteau
Franciaország
19:34 perc
Rocky Horror Picture Show (The Rocky Horror Picture Show)
Rendező: Jim Sharman
UK, USA
98:98 perc
Róma bukása
Rendező: TURAI Balázs
Magyarország
23:28 perc
ROMA-KÉP 13’
Magyarország
50 perc
SAUDADE
Rendező: VÉGSŐ Ágota
Portugália, Magyarország
5 perc
Sellők és rinocéroszok
Rendező: TRAUB Viktória
Magyarország
15:33 perc
Senkiföldje (Terrain Vague)
Rendező: Latifa Said
Franciaország, Portugáliav
14 perc
A Sanghaji nemzetközi FilmFesztivál bemutatja
SHe
Rendező: Zhou Shengwei
95 perc
Shop-stop (Clerks)
Rendező: Kevin SMITH
Amerikai Egyesült Államok
92 perc
Solar Walk
Rendező: BUCSI Réka
Magyarország
20:55 perc
Sör és Calippo (Bier & Calippo)
Rendező: Paul Ploberger
Ausztria
27:19 perc
Fesztivál nyitó film
Sörgyári capriccio (Postriziny)
Rendező: Jiří MENZEL
CSEHSZLOVÁKIA
93 perc
Susotázs
Rendező: TÓTH Barnabás
Magyarország
16:10 perc
Szezon után
Rendező: LÁNG Orsolya
Magyarország
10:19 perc
Szibériai szerelem (Siberian Love)
Rendező: Olga Delane
Németország
82 perc
Szigorúan bizalmas (For Your Eyes Only)
Rendező: John Glen
UK
127 perc
Szigorúan piszkos ügyek (MOU GAAN DOU)
Rendező: Wai-Keung Lau, Alan Mak
Hong Kong
101 perc
SZITAKÖTŐK (LIBÉLULAS)
Rendező: Alba PINO
Spanyolország
21 perc
Szívritmuszavarok (Аритмия)
Rendező: Boris Khlebnikov
Oroszország, Finnország, Németország
116 perc
Szólíts a neveden
Rendező: Luca Guadagnino
OLASZORSZÁG, FRANCIAORSZÁG, BRAZÍLIA, EGYESÜLT ÁLLAMOK
130 perc
Szoros kapocs (CLOSE RELATIONS)
Rendező: Anna Simakova
Oroszország
29:47 perc
Take Me Please
Rendező: HEGYI Olivér
Magyarország
13:18 perc
Tanítás után (Efter Skolan)
Rendező: Gisela Nadasy
Svédország
13:24 perc
Taposómalom (Tous Les Jours)
Rendező: PHILIPPE ORREINDY
Franciaország
14:10 perc
Tbilisi to Tennessee
Rendező: WASHINGTON Daniel J.
Magyarország
29:16 perc
Tej (Mleko)
Rendező: Urszula Morga
Lengyelország
14:50 perc
Temetés (HILETA)
Rendező: Kepa Sojo
Spanyolország
19:50 perc
Természetellenes szelekció (Inégalité des chances)
Rendező: Geneviève Delouche
Franciaország
15 perc
THE BEATLES: A HÉT NYOLC NAPJA (The Beatles: Eight Days a Week)
Rendező: Ron HOWARD
EGYESÜLT ÁLLAMOK
106 perc
TRANSZPORT DAVIGNON (TRANSPORTS DAVIGNON)
Rendező: Yves CHAUDOUËT
Franciaország
27:30 perc
Üdvözlettel Hasakahból (From Hasakah with love)
Rendező: Mohamad FARAHANI
Irán
9 perc
Ultra
Rendező: SIMONYI Balázs
MAGYARORSZÁG, GÖRÖGORSZÁG, FRANCIAORSZÁG, NÉMETORSZÁG
85 perc
Utoya, július 22. (Utøya 22. juli)
Rendező: Erik POPPE
Norvégia
90 perc
Vadon (Wildlife)
Rendező: Paul DANO
Amerikai Egyesült Államok
104 perc
Valahol Európában
Rendező: RADVÁNYI Géza
Magyarország
100 perc
VALAMI FIGYEL A SÖTÉTBEN (HAY ALGO EN LA OSCURIDAD)
Rendező: Fran CASANOVA
Spanyolország
14 perc
VÁRAKOZÁS
Rendező: Le HuuViet
Magyarország
2:56 perc
Védőszínek (Barwy ochronne)
Rendező: Krzysztof ZANUSSI
Lengyelország
106 perc
VÉGRE
Rendező: VÖRÖS Endre
Magyarország
9:44 perc
VÉGRE VÉGE
Rendező: HOMOKI Mihály
Magyarország
15:01 perc
VÉGSŐ TISZTELETADÁS (כבוד אחרון)
Rendező: Reut Dagbar AGAMI
Izrael
25 perc
Fesztivál záró film
Viktória királynő és Abdul
Rendező: Stephen FREARS
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG, EGYESÜLT ÁLLAMOk
106 perc
Visszhangok erdeje (Wald Der Echos)
Rendező: Luz Olivares CAPELLE
AUSZTRIA
30 perc
Volt egyszer egy téka
Rendező: CSIZMAZIA "Cheese" Gábor
Magyarország
90 perc
Vuk
Rendező: DARGAY Attila
Magyarország
74 perc
Welcome
Rendező: DUDÁS Balázs
Magyarország
29:29 perc
Western
Rendező: Valeska Grisebach
Germany, Bulgaria, Austria
119 perc
WHITNEY: LEHETEK ÖNMAGAM?
Rendező: Nick BROOMFIELD, Rudi DOLEZAL
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG, EGYESÜLT ÁLLAMO
105 perc
Zűrös környék
Rendező: SZÉNÁSI Marcell
Magyarország
09:09 perc



sega