Jameson CineFest hivatalos program 2017

Kisjáték- vagy Kísérleti film

#selfie
Rendező: David M. Lorenz
Németország
7 perc
A lány (Momicheto)
Rendező: Petar Minov
Bulgária
10:28 perc
A megszégyenített (LOST FACE)
Rendező: SEAN MEEHAN
Kanada, Ausztrália
14 perc
A transzfer (Die Überstellung)
Rendező: Michael Grudsky
Németország, Izrael
22:24 perc
A verekedés (THE TUSSLE)
Rendező: Evgeniy Nikitin
Oroszország
30 perc
Adás
Rendező: Varun Raman, Tom Hancock
Egyesült Királyság
17:26 perc
Ayah szemében (In Ayahs Augen)
Rendező: David Wagner
Németország
19:50 perc
Az állásinterjú (L’Entretien)
Rendező: Marc Gurung
Franciaország
17:38 perc
Az örök második (Second to None)
Rendező: Vincent Gallagher
Írország
7:12 perc
Az ösvény (CAMINAN)
Rendező: Mikel Rueda
Spanyolország
14:20 perc
Az utolsó szerelvény (THE LAST TRAM)
Rendező: Darya Molchanova
Oroszország
18:46 perc
Egy másik Bayern (Different Bayern)
Rendező: Matthias Koßmehl
Németország
24:19 perc
Együtt
Rendező: Henry Kaplan
Amerikai Egyesült Államok
7 perc
És a hold mozdulatlan (And The Moon Stands Still)
Rendező: Yulia Ruditskaya
Fehéroroszország, Németország, USA
10:47 perc
Határidő (DEADLINE)
Rendező: Sergey Pozdnyakov
Oroszország
15 perc
Hogy anya boldog legyen (SO THAT MOM IS HAPPY)
Rendező: Asya Mozhegova
Oroszország
12:34 perc
Ideje felnőni (Koniec widzenia)
Rendező: Grzegorz Mołda
Lengyelország
15 perc
Játsszunk szerelmest!
Rendező: Bianka Nagy
Magyarország
11:42 perc
Karaoke
Rendező: Rupert Höller
Ausztria
9:40 perc
Kényelmetlen kényelem (Inconvenient Comfort)
Rendező: Ádám Fillenz
Hollandia, Magyarország
19:58 perc
Madarakról és méhekről (Kukista ja Mehiläisistä)
Rendező: J.J. Vanhanen
Finnország
12 perc
Mindannyian (Watu Wote)
Rendező: Katja Benrath
Kenia, Germany
21:33 perc
Minh Tâm
Rendező: Vincent Maury
Franciaország
25 perc
Répaföld (Marchewkowe pole)
Rendező: Kacper Zamarło
Lengyeloszág
16 perc
Rikishi
Rendező: Julien Menanteau
Franciaország
19:34 perc
Senkiföldje (Terrain Vague)
Rendező: Latifa Said
Franciaország, Portugáliav
14 perc
Sör és Calippo (Bier & Calippo)
Rendező: Paul Ploberger
Ausztria
27:19 perc
Szoros kapocs (CLOSE RELATIONS)
Rendező: Anna Simakova
Oroszország
29:47 perc
Tanítás után (Efter Skolan)
Rendező: Gisela Nadasy
Svédország
13:24 perc
Taposómalom (Tous Les Jours)
Rendező: PHILIPPE ORREINDY
Franciaország
14:10 perc
Tej (Mleko)
Rendező: Urszula Morga
Lengyelország
14:50 perc
Temetés (HILETA)
Rendező: Kepa Sojo
Spanyolország
19:50 perc
Természetellenes szelekció (Inégalité des chances)
Rendező: Geneviève Delouche
Franciaország
15 perc
Üdvözlettel Hasakahból (From Hasakah with love)
Rendező: Mohamad FARAHANI
Irán
9 perc
Visszhangok erdeje (Wald Der Echos)
Rendező: Luz Olivares CAPELLE
AUSZTRIA
30 perc