Jameson CineFest hivatalos program 2018

Kisjáték- vagy Kísérleti film

A BAGOLY ÁRNYÉKA
Rendező: Mikhail SHULAEV
Oroszország
15 perc
A FARKAS ÉS A BÁRÁNY (LIKE WOLVES AND LAMBS)
Rendező: Federico TROISI
Franciaország
12:14 perc
A KISFIÚ ÉS AZ ÉJSZAKA (EL NIÑO Y LA NOCHE)
Rendező: Claudia RUIZ
Argentína
12 perc
A RAJZOLÓ (SKETCH)
Rendező: Peter Lee SCOTT
Egyesült Királyság
12 perc
A RÓKA (FAUVE)
Rendező: Jeremy COMTE
Kanada
16:24 perc
A TEMETŐ (CEMENTERIO)
Rendező: Luis Fernando Villa BOTERO
Kolumbia
23:35 perc
A VADAK DNS-E (ADN DE GRANDS FAUVES)
Rendező: Delphine MONTAIGNE
Franciaország
17:50 perc
AINHOA
Rendező: Iván SÁINZ-PARDO
Spanyolország
19 perc
ALAZIA
Rendező: Cristian PASCARIU
Románia
13:59 perc
ANYÁM SZERETŐI (LOS NOVIOS DE MI MADRE)
Rendező: Samuel C. MONTES DE OCA LEÓN
Mexikó
22 perc
Aria (Apia)
Rendező: Myrsini ARISTIDOU
Ciprus, Franciaország
13:35 perc
AZ IGAZI FÉRFI SOSEM SÍR (LOS HOMBRES DE VERDAD NO LLORAN)
Rendező: Lucas CASTÁN
Spanyolország
19:01 perc
AZ INTELLIGENCIA! – A robotok bosszúja (THE INTELLIGENCE! - The counterattack of robots)
Rendező: Suisei HOSHII
Japán
19:34 perc
AZ ÜVEGGYÖNGY (GLASPÄRLAN)
Rendező: Tommi SEITAJOKI
Finnország
15 perc
Bársonyos éj (小城二月)
Rendező: Qiu YANG
Kína
15 perc
BŐR (HAUT)
Rendező: Nancy CAMALDO
Németország
23:15 perc
Éjjeli árnyak (Nachtschade)
Rendező: Shady EL-HAMUS
Hollandia
14:25 perc
ELŐJÁTÉK (PRELIMINARES)
Rendező: Teresa BELLÓN, César F. CALVILLO
Spanyolország
4 perc
Engedd el a kutyákat (LÂCHEZ LES CHIENS)
Rendező: Manue FLEYTOUX
Franciaország, Belgium
21:29 perc
HOL VAN A HOLDAM? (WHERE IS MY MOON?)
Rendező: Mi-Young BAEK
Dél-Korea, Franciaország
6:35 perc
KÉPERNYŐ (PURA PANTALLA)
Rendező: Javier FARIAS
Venezuela
8:28 perc
LEVELEK (LETTERS)
Rendező: Alexander SAVARSKY
Oroszország
13 perc
Mahler úr különös képessége (Die besonderen Fähigkeiten des Herrn Mahler)
Rendező: Paul PHILIPP
Németország
29 perc
MÁRCIUS BOLONDJA (POISSON DE MARS)
Rendező: Pierre-Marc DROUIN, Simon LAMARRE-LEDOUX
Kanada
14:10 perc
MARGUERITE
Rendező: Marianne FARLEY
Kanada
19:09 perc
MÁSODIK OSZTÁLY (2:A KLASS)
Rendező: Jimmy OLSSON
Svédország
13:52 perc
MINT EGY JÓ GYEREK (MESLE BACHE ADAM)
Rendező: Arian VAZIRDAFTARI
Irán
20 perc
NEM TÖRTÉNIK SOHA SEMMI (NUNCA PASA NADA)
Rendező: Javier PRIETO
Spanyolország
7:30 perc
NIMFÁCSKA (NYMPHETTE)
Rendező: Marijose SAPIÑA
Franciaország
9:34 perc
NYOLCNAP (E I G H T D A Y)
Rendező: Jasmin PIVIC
Bosznia-Hercegovina
9:55 perc
Ölelések
Rendező: Massih PARSAEI
Németország
30 perc
PÁRIZS- FEKETÉBEN (PARIS EST NOIRE)
Rendező: Robin DERIAUD
Franciaország
12 perc
SAUDADE
Rendező: VÉGSŐ Ágota
Portugália, Magyarország
5 perc
Susotázs
Rendező: TÓTH Barnabás
Magyarország
16:10 perc
SZITAKÖTŐK (LIBÉLULAS)
Rendező: Alba PINO
Spanyolország
21 perc
TRANSZPORT DAVIGNON (TRANSPORTS DAVIGNON)
Rendező: Yves CHAUDOUËT
Franciaország
27:30 perc
VALAMI FIGYEL A SÖTÉTBEN (HAY ALGO EN LA OSCURIDAD)
Rendező: Fran CASANOVA
Spanyolország
14 perc
VÉGSŐ TISZTELETADÁS (כבוד אחרון)
Rendező: Reut Dagbar AGAMI
Izrael
25 perc