2020 szeptember 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
szeptember 11. péntek 17:00
CineFest Winners Shorts 1. Blokk
115 perc / CineFest winners shorts
szeptember 11. péntek 17:00-23:00
Gasztro PLACC
Gasztro program
szeptember 11. péntek 17:00-20:00
Jobb mint a film 2020
Kiállítás
szeptember 11. péntek 17:00-22:00
CineFest Lounge
Gasztro program
szeptember 11. péntek 17:00
Utánam Srácok városi túra
szeptember 11. péntek 18:00
KÖRHINTA
KÖRHINTA / 90 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 11. péntek 19:30
CineFest Adventure 2020
Szakmai program
szeptember 11. péntek 19:30
MOHOLY-NAGY 125 DÍSZELŐADÁS
111 perc / Kitekintő
szeptember 11. péntek 20:00
MUSTANG
FRANCIAORSZÁG, NÉMETORSZÁG, TÖRÖKORSZÁG, KATAR / 97 perc / CineFest winners
szeptember 12. szombat 15:30
Húség
Magyarország / 87 perc / Kitekintő
szeptember 12. szombat 17:00
MUSTANG
FRANCIAORSZÁG, NÉMETORSZÁG, TÖRÖKORSZÁG, KATAR / 97 perc / CineFest winners
szeptember 12. szombat 17:00-23:00
Gasztro PLACC
Gasztro program
szeptember 12. szombat 18:30
RÉGI IDŐK FOCIJA
RÉGI IDŐK FOCIJA / 78 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 12. szombat 19:30
CineFest Winners Shorts 2. Blokk
112 perc / CineFest winners shorts
szeptember 12. szombat 20:00
Reel Rock 14
101 perc / CineFest Adventure
szeptember 12. szombat 20:00
HEAVY TÚRA
Hevi reissu / Finnország, Norvégia / 92 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 13. vasárnap 13:00
szeptember 13. vasárnap 17:00
HEAVY TÚRA
Hevi reissu / Finnország, Norvégia / 92 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 13. vasárnap 17:30
MEPHISTO
MEPHISTO / 139 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 13. vasárnap 19:30
CineFest Winners Shorts 3. Blokk
103 perc / CineFest winners shorts
szeptember 13. vasárnap 20:00
MONOS
MONOS / Kolumbia, Argentína, Hollandia, Németország, Svédország, Uruguay. / 102 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 14. hétfő 17:00
MONOS
MONOS / Kolumbia, Argentína, Hollandia, Németország, Svédország, Uruguay. / 102 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 14. hétfő 18:00
KATONAZENE
KATONAZENE / 91 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 14. hétfő 20:00
UTAZÁS APÁNKKAL
DIE REISE MIT VATER / NÉMETORSZÁG, ROMÁNIA, MAGYARORSZÁG, SVÉDORSZÁG / 111 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 15. kedd 17:00
UTAZÁS APÁNKKAL
DIE REISE MIT VATER / NÉMETORSZÁG, ROMÁNIA, MAGYARORSZÁG, SVÉDORSZÁG / 111 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 15. kedd 18:00
SZINDBÁD
SZINDBÁD / 91 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 15. kedd 20:00
KONTROL NÉLKÜL
SYSTEMSPRENGER / Németország / 118 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 16. szerda 17:00
KONTROL NÉLKÜL
SYSTEMSPRENGER / Németország / 118 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 16. szerda 18:00
A PÁL UTCAI FIÚK
A PÁL UTCAI FIÚK / 104 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 16. szerda 20:00
A NÉMA FORRADALOM
Das schweigende Klassenzimmer / Németország / 111 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 17. csütörtök 15:00
Kerekasztalunk, Közép-Európa
szeptember 17. csütörtök 17:00
A NÉMA FORRADALOM
Das schweigende Klassenzimmer / Németország / 111 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 17. csütörtök 18:00
RIPACSOK
RIPACSOK / 94 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 17. csütörtök 19:30
A film után közönségtalálkozó és beszélgetés a film rendezojével Lévai Balázzsal.
Like a Child – Fábián Juli
/ 66 perc / Kitekintő
szeptember 17. csütörtök 19:30
Az Észak-Keleti Átjáró Egyesület kisfilmjei
szeptember 17. csütörtök 20:00
AFERIM!
ROMÁNIA, BULGÁRIA, CSEH KÖZTÁRSASÁG, FRANCIAORSZÁG / 108 perc / CineFest winners
szeptember 18. péntek 10:00-14:00
szeptember 18. péntek 14:00
szeptember 18. péntek 17:00
AFERIM!
ROMÁNIA, BULGÁRIA, CSEH KÖZTÁRSASÁG, FRANCIAORSZÁG / 108 perc / CineFest winners
szeptember 18. péntek 17:00-23:00
Gasztro PLACC
Gasztro program
szeptember 18. péntek 18:00
szeptember 18. péntek 19:30
CineFest Winners Shorts 4. Blokk
104 perc / CineFest winners shorts
szeptember 18. péntek 20:00
A BŰNÖS
Den skyldige / Dánia / 85 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 19. szombat 14:00
átjáró - Kamakupa-Kama Fesztivál
szeptember 19. szombat 16:00
SZAFFI
SZAFFI / 76 perc / Magyar filmklasszikusok
szeptember 19. szombat 17:00
A BŰNÖS
Den skyldige / Dánia / 85 perc / CineFest winners, Nagyjátékfilm
szeptember 19. szombat 17:00-23:00
Gasztro PLACC
Gasztro program
szeptember 19. szombat 17:00-20:00
Apolló mozgószínház
Partner program
szeptember 19. szombat 18:00
Díjátadó
szeptember 19. szombat 19:30
CineFest Winners Shorts 5. Blokk
116 perc / CineFest winners shorts
szeptember 19. szombat 20:00
Történetek a végtelenségről
Om det oändliga / About Endlessness / Kitekintő